CCC s.r.o.


Přejdi na obsah

SlužbyFirma CCC s.r.o. , výrobce a dodavatel řídících systémů řady CS PRO k řízení technologických zařízení budov, má zájem neustále zkvalitňovat své služby. Vedle zkvalitňování již dodávaných řídících systémů a vývojové činnosti je naší snahou zajistit zákazníkům také kvalitní záruční i pozáruční servis. Jsme schopni zajistit provoz námi dodaných řídících systémů od základních preventivních prohlídek až po komplexní servisní činnost (klimatizace, vytápění, silnoproud atd.). Vyšší úroveň nabízených služeb umožní uživateli systémů provozovat technologie budov s minimálními požadavky na odbornost vlastní obsluhy.

Technický dohled nabízí provozovateli jednorázové nebo pravidelné preventivní prohlídky technologií v rozsahu odpovídajícím složitosti. Prohlídky zahrnují komplexní kontrolu jednotlivých regulačních okruhů.

Hot-line jejímž prostřednictvím naši pracovníci poskytují provozovateli zařízení vyžádané informace a přijímají výzvy k servisnímu zásahu.

Asistenční služba zahrnuje analýzu závady a rozhodnutí o dalších opatřeních k zajištění provozu zařízení. Vyžádaný asistenční zásah bude zahájen ve smluvně sjednaném čase, podle požadavku objednatele a s ohledem na časovou dostupnost místa servisního zásahu.

Monitorování provozu zařízení umožňuje zásahy do souboru MaR, které provádí servisní organizace na základě dálkového přenosu dat do monitorovacího střediska. Monitorování umožňuje nahradit obsluhu technologií budov pracovníkem monitorovacího střediska.

Servis na vyžádání na základě výzvy provozovatele zařízení. Tyto služby jsou poskytovány v běžných i expresních termínech dle vzájemné dohody.

Cena smluvního servisu se obvykle skládá z paušální částky, která pokrývá smlouvou vymezené služby. Případné platby za další služby, vycházejí z platného ceníku.
Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku